Megjelent az új múzeumpedagógiai kézikönyv

A legújabb német nyelven megjelent  "Museumspädagogik. Ein Handbuch: Grundlagen und Hilfen für die Praxis" (Múzeumpedagógia. Egy kézikönyv: Alapok és segítség a gyakorlatban.) című múzeumpedagógiai könyvnek szerző a leghíresebb múzeumpedagógusok, szakemberek köréből származnak. A könyvet pedagógusoknak, múzeumpedagógusoknak, tanároknak minden olyan érdeklődőknek ajánlják, akik szeretnék minél többet megtudni arról, hogy milyen módon lehetséges a múzeumlátogatást élménnyé tenni. Ezt a könyvet azoknak is szól, akik most kezdik a pályájukat ezen a területen. Ám azoknak is hasznos lehet, akik már régóta dolgoznak ezen a pályán, hiszen konkrét módszerekkel is megismerkedhetnek illetve  a múzeumpedagógia legújabb trendjeivel és fejlődésivel.