Nyílt felhívás jó gyakorlat bemutatására

ALAKÍTSA ÖN IS A KONFERENCIA PROGRAMJÁT!
JELENTKEZÉSEKET VÁRUNK JÓ GYAKORLATOK BEMUTATÁSÁRA

NYÍLT FELHÍVÁS

Muzeális intézmények munkatársainak jelentkezését várják az Országos Múzeumpedagógiai Konferencia múzeum+játék témához kapcsolódó múzeumi és múzeumpedagógiai jó gyakorlatoknak 10 percben történő bemutatására.

A jó gyakorlatok bemutatására az Országos Múzeumpedagógiai  konferencia első napján, november 4-én 12:20-13:15, majd plenárisan 14:00 és 14:45 között, a konferencia második napján, november 5-én pedig két párhuzamosan futó szekcióban kerül majd sor 11:20 és 13:50 között.
A jó gyakorlat bemutatása vetített prezentáció vagy interaktív bemutató formájában is történhet.

A rövid (max. 1000 karakter hosszú) rezüméket kérjük múzeum+játék jó gyakorlat jeligével 2019. október 4-ig megküldeni az alábbi címre:
muzped.konferencia2019@gmail.com